Poland,
(2004–2005), 72 h 34 min
(Length: 43–47 min)
Episodes(98)
-
Episode 1 (S05E01)
-
Episode 2 (S05E02)
-
Episode 3 (S05E03)
-
Episode 4 (S05E04)
-
Episode 5 (S05E05)
-
Episode 6 (S05E06)
-
Episode 7 (S05E07)
-
Episode 8 (S05E08)
-
Episode 9 (S05E09)
-
Episode 10 (S05E10)
-
Episode 11 (S05E11)
-
Episode 12 (S05E12)
-
Episode 13 (S05E13)
-
Episode 14 (S05E14)
-
Episode 15 (S05E15)
-
Episode 16 (S05E16)
-
Episode 17 (S05E17)
-
Episode 18 (S05E18)
-
Episode 19 (S05E19)
-
Episode 20 (S05E20)
-
Episode 21 (S05E21)
-
Episode 22 (S05E22)
-
Episode 23 (S05E23)
-
Episode 24 (S05E24)
-
Episode 25 (S05E25)
-
Episode 26 (S05E26)
-
Episode 27 (S05E27)
-
Episode 28 (S05E28)
-
Episode 29 (S05E29)
-
Episode 30 (S05E30)
Cast
Michał Chorosiński
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marta Wierzbicka
Poland
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Zofia Kuleszanka-Ermow
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Agnieszka Maliszewska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Bartosz Porczyk
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Janusz Guttner
Poland
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Robert Gonera
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Sebastian Świerszcz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Dorota Lulka
Poland
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Grzegorz Hardej
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Grażyna Kopeć
Poland
Best series:
Family Secrets (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Cracow Monsters (2022) (series)
Katarzyna Niewadził
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Klan (1997) (series)
Maciej Winkler
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Glitter (2022) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Antoni Jeżewski
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Mariusz Bulski
Poland
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Maciej Damięcki
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (series)
Grażyna Marzec
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Samochodzik i Templariusze (1971) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Izabela Małota
Poland
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Jerzy Molga
Poland
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Marzena Strzycka
Best series:
Lekarze (2012) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)