Poland,
1999, 27 h 40 min
(Length: 45–55 min)
Episodes(34)
-
Spotkanie po latach (S01E01)
-
Odzyskana miłość (S01E02)
-
Życiowa decyzja (S01E03)
-
W obliczu prawdy (S01E04)
-
Chorobliwa miłość (S01E05)
-
Osierocone szczęście (S01E06)
-
Ryzykowna gra (S01E07)
-
Rozstanie (S01E08)
-
Nowe życie (S01E09)
-
Szantaż (S01E10)
-
Zmowa milczenia (S01E11)
-
Próba miłości (S01E12)
-
Zerwana kurtyna (S01E13)
-
Cena przyjaźni (S01E14)
-
Rozdroża serca (S01E15)
-
W pułapce uczuć (S01E16)
-
W oczekiwaniu na życie (S01E17)
-
Trudny wybór (S01E18)
-
Ucieczka donikąd (S01E19)
-
Rozbite szczęście (S01E20)
-
Dogonić życie (S01E21)
-
Przejście (S01E22)
-
Męska decyzja (S01E23)
-
Upadek (S01E24)
-
Zaskakująca diagnoza (S01E25)
-
Zdążyć przed czasem (S01E26)
-
Cena przebaczenia (S01E27)
-
Spóźniona skrucha (S01E28)
-
Przegrane zdrowie (S01E29)
-
Kłopotliwy pacjent (S01E30)
Cast
Jan Monczka
Czechoslovakia
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Elzbieta Komorowska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Zofia Merle
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Olin Gutowski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Przemysław Modliszewski
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Marta Klubowicz
Poland
Best series:
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
Feedback (2023) (series)
Jakub Snochowski
Sweden
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Kamil Miondlikowski
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Adam Kowalski
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Robert Kudelski
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marcin Kołodyński
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Marek Frackowiak
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Danuta Stenka
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Lekarze (2012) (series)
Andrzej Pieczynski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Jan Jankowski
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Czas honoru (2008) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Karolina Pisańska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Grazyna Barszczewska
Poland
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Wojciech Alaborski
Soviet Union
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Dominika Figurska
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Adam Woronowicz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)