Poland,
1994, 10 h 9 min
(Length: 44–49 min)
Episodes(13)
-
Nie traćcie ducha (E01)
-
Daj monetę (E02)
-
Srebrnik czyli karta kredytowa (E03)
-
Sto miliardów po raz pierwszy (E04)
-
Diabielskie tango (E05)
-
Einstein i ja (E06)
-
Sen wariata (E07)
-
Łubudu bank (E08)
-
Łowicki łącznik (E09)
-
Dramat małej gastronomii (E10)
-
Dar Hermesia (E11)
-
Puszka z Pandorą (E12)
-
Ten najlepszy (E13)
Cast
Janusz Michalowski
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
13 posterunek (1997) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Małgorzata Potocka
Poland
Best series:
The Green Glove Gang (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Kazimierz Mazur
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
The Hexer (2002) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Tomasz Preniasz-Struś
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Agnieszka Różańska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Jan Kociniak
Soviet Union
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jerzy Turek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Jacek Kadłubowski
Best series:
Plebania (2000) (series)
Paweł Nowisz
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Master and Margarita (1988) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Krzysztof Materna
Poland
Best series:
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Michał Banach
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Tatort (1970) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Sylwia Bojarska
Poland
Hanna Dunowska
Poland
Best series:
DNA (2019) (series)
Spellbinder (1995) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Zofia Merle
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Rafał Rutkowski
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Krzysztof Kowalewski
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Mieczyslaw Hryniewicz
Poland
Best series:
The Hexer (2002) (series)
Anna Mucha
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)