Episodes(16)
-
V nebi jsem ho neviděl (S19E01)
-
Někdo, koho znám (S19E02)
-
Zprávy z Mexika (S19E03)
-
Budulínek (S19E04)
-
Sbohem, Čestmíre (S19E05)
-
Slib, že neutečeš (S19E06)
-
Naposledy (S19E07)
-
Bude to tak lepší (S19E08)
-
Jen tak spolu (S19E09)
-
Budu tu s tebou (S19E10)
-
Jako dřív (S19E11)
-
Tango Argentino (S19E12)
-
Zika útočí (S19E13)
-
Vítej doma, Čestmíre (S19E14)
-
"O" jako Ondra (S19E15)
-
Budu čekat (S19E16)
Cast
Radim Fiala
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Jana Holcová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Ivana Jirešová
Czechoslovakia
Best series:
O mě se neboj (2022) (series)
Přízraky mezi námi (2000) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Ivan Lupták
Czechoslovakia
Best series:
Actor (2020) (series)
Chlap (2022) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Zlata Adamovská
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Petr Štěpánek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Martin Stránský
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Czech Century (2013) (series)
Jana Paulová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Humberto (1988) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Pavel Řezníček
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Ladislav Ondřej
Czechoslovakia
Best series:
Hop nebo trop (2004) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Hana Kusnjerová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Oktopus (2023) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Sarah Haváčová
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
The Visitors (1983) (series)
Anna Julie Slováčková
Czech Republic
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Agáta Kryštůfková
Czech Republic
Best series:
The Defender (2021) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Oktoberfest: Beer & Blood (2020) (series)
Bára Štěpánová
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Patrik Děrgel
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Stíny v mlze (2022) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Marika Šoposká
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Regina Rázlová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Zdeněk Godla
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
The Defender (2021) (series)
The Fury (2016) (series)