Screenplay:
Magda Wdowyczynová, David Litvák, Magdaléna Bittnerová, Evita Naušová, Ivo Pelant (more)Composer:
Tadeáš VěrčákCast:
Zlata Adamovská, Petr Rychlý, Dana Morávková, Radim Fiala, Klára Cibulková, Braňo Holiček, Pavel Kikinčuk, Bára Štěpánová, Kamila Kikinčuková, Jana Stryková, Adam Kraus, Ladislav Ondřej (more)Episodes(80)
-
Musíme čekat (S11E61)
-
Nejlepší parťák (S11E62)
-
Za měsíc bude pozdě (S11E63)
-
V dobrým i ve zlým (S11E64)
-
Hrdino můj! (S11E65)
-
Z deště pod okap (S11E66)
-
Docela malá naděje (S11E67)
-
Končím s tebou (S11E68)
-
Čas narození, čas smrti (S11E69)
-
Musíš se přiznat (S11E70)
-
Pravé peklo (S11E71)
-
Pomalý příliv vzpomínek (S11E72)
-
Dárek na rozloučenou (S11E73)
-
Spěte sladce, pánové (S11E74)
-
Nevěsta z Ugandy (S11E75)
-
Nápoj lásky (S11E76)
-
Nikdy tě nepustím (S11E77)
-
Musíš odejít (S11E78)
-
Pořád na tebe myslím (S11E79)
-
Chlívek nebo sklípek? (S11E80)
Cast
Zlata Adamovská
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Petr Rychlý
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Annie and Joe (2017) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Dana Morávková
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Božena (2021) (series)
Radim Fiala
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Klára Cibulková
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Braňo Holiček
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Oběti (1999) (series)
Pavel Kikinčuk
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Czech Century (2013) (series)
Oběti (1999) (series)
Bára Štěpánová
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Kamila Kikinčuková
Best series:
Policie Modrava (2011) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Jana Stryková
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Legends (2014) (series)
Adam Kraus
Czechoslovakia
Best series:
The King of Sumava (2022) (series)
Polda (2016) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Ladislav Ondřej
Czechoslovakia
Best series:
Hop nebo trop (2004) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Petra Špindlerová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The Defender (2021) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Marta Jandová
Czechoslovakia
Best series:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
Ondřej Biravský
Czechoslovakia
Best series:
Mammon (2015) (series)
Labyrint (2015) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Lukáš Křišťan
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
The Visitors (1983) (series)
Lukáš Hejlík
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
In Treatment (2011) (series)
Dobrá čtvrť (2005) (series)
Martin Zounar
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Michal Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)