Episodes(16)
-
Minuta ticha (S02E01)
-
Lidská skládačka (S02E02)
-
Legionář (S02E03)
-
Miluj bližního svého (S02E04)
-
Nenávist (S02E05)
-
Otázka víry (S02E06)
-
Klášterní tajemství (S02E07)
-
Švýcarský řez (S02E08)
-
Vesnická balada (S02E09)
-
Zastavárník (S02E10)
-
Balkánská stopa (S02E11)
-
Baronka (S02E12)
-
Pistole (S02E13)
-
Messenger (S02E14)
-
Slušný chlapec (S02E15)
-
Podraz (S02E16)
Cast
Martin Finger
Czechoslovakia
Lucie Benešová
Czechoslovakia
Best series:
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
Horákovi (2006) (series)
Ela Lehotská
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Private Traps (2008) (series)
Iveta (2021) (series)
Karolina Frydecká
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Linka (2019) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Barbora Poláková
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Oběti (1999) (series)
Klára Brtníková-Vojtková
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Stíny v mlze (2022) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Petra Špalková
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Jiří Racek
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Martin Zounar
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Otto Rošetzký
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
The Fury (2016) (series)
Martin Preiss
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Three Kings (1998) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Kateřina Burianová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Mammon (2015) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Matěj Dadák
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Simona Babčáková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Ctirad Götz
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Actor (2020) (series)
Filip Blažek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Vasil Fridrich
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Večery Analogonu (2002) (series)
The Defender (2021) (series)
Eva Pospíšilová
Best series:
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Svatby v Benátkách (2014) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Hana Krtičková
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Marek Ronec
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)