Poland,
1994, 8 h 55 min
(Length: 27–30 min)
Episodes(19)
-
Small Business (E01)
-
Jestem pod telefonem (E02)
-
Pierwszy krok na wolnym rynku (E03)
-
Czerwono-zielona papuga (E04)
-
Niezapomniana melodia (E05)
-
Każdy ma swojego goryla (E06)
-
Piękna klientka (E07)
-
Z ręki do ręki (E08)
-
Każdy chce wygrać swoją bitwę (E09)
-
Łowcy głów (E10)
-
Żona na jedną noc (E11)
-
Fortuna puka do drzwi (E12)
-
Ofiara cudu (E13)
-
Piekło dobrych intencji (E14)
-
Coś za coś (E15)
-
Do wszystkiego trzeba mieć talent (E16)
-
Co ty wiesz o miłości (E17)
-
Weselna kinder-niespodzianka (E18)
-
Powrót z dalekiej podróży (E19)
Cast
Wojciech Skibinski
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Andrzej Saar
Poland
Wojciech Majchrzak
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Marcin Tyszka
Poland
Jerzy Gudejko
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Paweł Szczesny
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Hexer (2002) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Krystyna Kolodziejczyk
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Czterej pancerni i pies (1966) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Henryk Bista
Poland
Best series:
The Decalogue (1989) (series)
Jolanta Fajkowska
Poland
Best series:
Plebania (2000) (series)
Janusz Leśniewski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Magdalena Stuzynska
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Tatort (1970) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Krzysztof Janczak
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Stanislaw Penksyk
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
The Hexer (2002) (series)
Elżbieta Jędrzejewska
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Marek Bukowski
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Miroslaw Zbrojewicz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Jacek Lenartowicz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Spellbinder (1995) (series)
Arkadiusz Bazak
Poland
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Przygody Pana Michała (1969) (series)
The Hexer (2002) (series)
Zygmunt Hobot
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)