Directed by:
Otakar KosekScreenplay:
Otakar KosekCinematography:
Jaromír ZaoralComposer:
Vadim PetrovCast:
Petr Pelzer, Alena Procházková, Zdeněk Hradilák, Adolf Kohuth, František Hanus, Karel Vochoč, Antonín Tázlar, Josef Charvát, Václav Antoš, Jan Vlasák, Marie Logojdová, Alena Tománková, Miroslav Horák (more)Cast
Petr Pelzer
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Sluha dvou pánů (2000) (theatrical recording)
Sluha dvou pánů (2010) (theatrical recording)
Forbidden Dreams (1986)
Alena Procházková
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Přišel na večeři (1981) (theatrical recording)
Zdeněk Hradilák
Czechoslovakia
Best movies:
The Ear (1970)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Adolf Kohuth
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Duhová kulička (1985) (TV movie)
Zlá krev (1986) (series)
Krajina s nábytkem (1986)
František Hanus
Austria-Hungary
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Ikaros' Fall (1977) (TV movie)
Once Upon a Time, There Was a King... (1954)
Karel Vochoč
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Antonín Tázlar
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Javorová fujarka (1973) (TV movie)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Josef Charvát
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Haldy (1973) (series)
Virginity and Prison (1969)
Václav Antoš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (series)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Jan Vlasák
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Silent Pain (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (theatrical recording)
The Night of the Decision (1993) (TV movie)
Marie Logojdová
Czechoslovakia
Best movies:
Shadows of a Hot Summer (1977)
Její pastorkyně (2012) (theatrical recording)
Smoke on the Potato Fields (1976)
Alena Tománková
Best movies:
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Přicházejí bosí: Velikánský banánový dort (1981) (TV movie)
Ženich mezi dveřmi (1979) (TV movie)
Miroslav Horák
Czechoslovakia
Best movies:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Jiří Dědeček
Czechoslovakia
Best movies:
Bohéma (2017) (series)
Vyžilý Boudník (1991)
Šejk (2009) (TV movie)
Radvana Havelková
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
The Night Overtake Me (1985)
Haldy (1973) (series)
Bedřich Kolliner
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Kočár pro princeznu (1984) (TV movie)
Haldy (1973) (series)
Emil Wolf
Best movies:
Herec (1988) (TV movie)
Mimořádný případ (1989) (TV movie)
Rudolf Netáhlík
Best movies:
Squandered Sunday (1969)
Marie Viková
Czechoslovakia
Best movies:
Haldy (1973) (series)
It Is Hell with a Princess (2009)
Mimořádný případ (1989) (TV movie)
Zdena Babrajová
Best movies:
Principálka (1986) (TV movie)
Osmý div světa (1989) (TV movie)
Přicházejí bosí: Velikánský banánový dort (1981) (TV movie)