Cast
Ctibor Filčík
Czechoslovakia
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Pštrosí večierok (1969) (TV movie)
Jánošík I., II. (1963)
Jaroslav Rozsíval
Czechoslovakia
Best movies:
Riders in the Sky (1968)
Red Wine (1976) (TV movie)
Jánošík I., II. (1963)
Dušan Blaškovič
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Red Wine (1976) (TV movie)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Leopold Haverl
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
The Boxer and Death (1962)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Karol Skovay
Czechoslovakia
Best movies:
Statočný zlodej (1958)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
The Last Witch (1957)
Anton Gýmerský
Austria-Hungary
Best movies:
Noční jezdci (1981)
Desire (1958)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Dano Živojnovič
Austria-Hungary
Best movies:
Forty-Four Mutineers (1957)
Pacho, the Thief of Hybe (1975)
Výlet do mladosti (1982) (TV movie)
Mikuláš Huba
Czechoslovakia
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Pštrosí večierok (1969) (TV movie)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Elo Romančík
Czechoslovakia
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Witchhammer (1969)
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Dionýz Hirko
Austria-Hungary
Best movies:
Deň, ktorý neumrie (1974)
František Kovár
Czechoslovakia
Best movies:
Adolf Eichmann (1988) (TV movie)
The Millennial Bee (1983)
Red Wine (1976) (TV movie)
Marián Kleis st.
Czechoslovakia
Best movies:
Naši synovia (1975) (series)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
A Song About the Gray Pigeon (1961)
Dušan Tarageľ
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
František Dibarbora
Austria-Hungary
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Pštrosí večierok (1969) (TV movie)
The Incredibly Sad Princess (1968)
Marián Gallo
Czechoslovakia
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Forty-Four Mutineers (1957)
Vladimír Minarovič
Czechoslovakia
Best movies:
Naši synovia (1975) (series)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (TV movie)
Albert, Albert (1995) (TV movie)
Jozef Šándor
Czechoslovakia
Best movies:
The Ballad on the Seven Hanged (1968) (TV movie)
Andersonvillský proces (1976) (TV movie)
Hernani (1967) (TV movie)
Teodor Piovarči
Czechoslovakia
Best movies:
The Boxer and Death (1962)
The Millennial Bee (1983)
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
Slávo Drozd
Czechoslovakia
Best movies:
The Copper Tower (1970)
Hernani (1967) (TV movie)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (TV movie)