Slovakia,
2011, 8 h 55 min
(Length: 51–58 min)
Cinematography:
Martin ŽiaranComposer:
Martin HasákCast:
Tomáš Maštalír, Vladimír Kobielský, Martin Mňahončák, Jana Kolesárová, Dominika Kavaschová, Vanessa Biermannová, Ondřej Daniš, Tibor Vokoun, Róbert Jakab (more)Episodes(10)
-
Kostrička (E01)
-
Primeraná obrana (E02)
-
Boh spánku (E03)
-
Čistý biznis (E04)
-
Upír (E05)
-
Žena nikoho (E06)
-
Ludsky & Ludsky (E07)
-
Sterilná pravda (E08)
-
Kráska a zviera (E09)
-
Hranice ovládania (E10)
Cast
Martin Kusenda
Best series:
Dr. Ludsky (2011) (series)
Panelák (2008) (series)
Rodinné prípady (2012) (series)
Adriana Geričová
Best series:
Dr. Ludsky (2011) (series)
Panelák (2008) (series)
V mene zákona (2009) (series)
Lenka Košická
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Kavej: Z východu na západ (2019) (series)
Michal Hallon
Best series:
Dr. Ludsky (2011) (series)
V mene zákona (2009) (series)
Priateľky (2008) (series)
Pavol Katrinec
Best series:
Odsúdené (2009) (series)
Dr. Ludsky (2011) (series)
Aféry (2010) (series)
Richard Klvač
Best series:
Ultimate Force (2002) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Klamstvo (2023) (series)
Miroslav Beňuš
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Odsúdené (2009) (series)
Richard Adámek
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
The Profesionals (2008) (series)
Dr. Ludsky (2011) (series)
Pavel Jankeje
Best series:
Odsúdené (2009) (series)
Dr. Ludsky (2011) (series)
Nevinní (2011) (series)
Martin Nahálka
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Doma na porádku (2012) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Tomáš Mosný
Best series:
Dr. Ludsky (2011) (series)
Zoo (2016) (series)
V mene zákona (2009) (series)
Edita Borsová
Czechoslovakia
Best series:
Hotel (2018) (series)
Ultimátum (2022) (series)
Šťastní vs. Šťastní (2022) (series)
Štefan Bučko
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Mimi and Lisa (2011) (series)
Povstalecká história (1984) (series)
Martina Kováčová
Best series:
Dr. Ludsky (2011) (series)
Pravá tvár (2017) (series)
Aféry (2010) (series)
Anna Nováková
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
Crossing Lines (2013) (series)
Michal Ďuriš st.
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Za sklom (2016) (series)
Čas nádejí (2024) (series)
Daniela Pribullová
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Michal Gečevský
Best series:
Mafstory (2006) (series)
Dr. Ludsky (2011) (series)
Aféry (2010) (series)
Jakub Lorencovič
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Dr. Ludsky (2011) (series)
Milena Minichová
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Za sklom (2016) (series)