Russia,
2011
Episodes(32)
-
Chuzhoy sredi chuzhikh 1 (S02E01)
-
Chuzhoy sredi chuzhikh 2 (S02E02)
-
Ne strelyayte v zhurnalista 1 (S02E03)
-
Ne strelyayte v zhurnalista 2 (S02E04)
-
Akh, eta svadba (S02E05)
-
Vzryvnaya volna (S02E06)
-
Posledniy kinogeroy (S02E07)
-
Samogonshchiki (S02E08)
-
Tretiy glaz (S02E09)
-
Troynaya bukhgalteriya (S02E10)
-
Stavki sdelany (S02E11)
-
Zazubrennoe lezvie (S02E12)
-
Strakh i nenavist v Vyshnegorske (S02E13)
-
Okhotnik za pensiey (S02E14)
-
Kidnepping po-rodstvennomu (S02E15)
-
Militseyskaya zarnitsa (S02E16)
-
Okhota na glukharya (S02E17)
-
Dva schetchika (S02E18)
-
Den VDV (S02E19)
-
Chistaya rabota (S02E20)
-
Likhoy marshrut (S02E21)
-
Na zdorove (S02E22)
-
Dikiy i Lysyy (S02E23)
-
Zolotoe dno (S02E24)
-
Avtobus terpimosti (S02E25)
-
Podpolnye igry (S02E26)
-
Soblyuday distantsiyu! (S02E27)
-
Vnimanie, chyornyy yashchik (S02E28)
-
Deti do 16... (S02E29)
-
Aspirin na tot svet (S02E30)
Cast
Igor Gudeyev
Soviet Union
Mikhail Bogdasarov
Soviet Union
Best series:
Zolotoj těljonok (2005) (series)
Ilya Sokolovskiy
Soviet Union
Best series:
Bednaja Nasťa (2003) (series)
Mikhail Evlanov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sherlock Holmes (2013) (series)
Andrey Mezhulis
Best series:
Sleepers (2017) (series)
Otěl Eleon (2016) (series)
In a Tango Rhythm (2006) (series)
Aleksandr Kulyamin
Best series:
Štrafbat (2004) (series)
Ekaterina Semyonova
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Dmitriy Bogdanov
Soviet Union
Natalya Tretyakova
Soviet Union
Best series:
Otěl Eleon (2016) (series)
Aleksandr Tumanov
Soviet Union
Best series:
Interny (2010) (series)
The Kitchen (2012) (series)
Elena Dubrovskaya
Soviet Union
Dmitriy Mazurov
Soviet Union
Best series:
Bednaja Nasťa (2003) (series)
Ruslan Yagudin
Soviet Union
Best series:
Otěl Eleon (2016) (series)
Vasiliy Shmakov
Best series:
Dead Mountain: The Dyatlov Pass Incident (2020) (series)
Jesenin (2005) (series)
Roman Ladnev
Soviet Union
Mikhail Dorozhkin
Soviet Union
Best series:
Cold Shores (2019) (series)
Антонина Комиссарова
Soviet Union
Роман Индык
Soviet Union
Best series:
The Kitchen (2012) (series)