Music / Talk-show
Slovakia,
1993, 72 min
Cast
Boris Filan
Czechoslovakia
Marián Slovák
Czechoslovakia
Best movies:
Nepokojná láska (1975) (series)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (TV movie)
Život bez konca (1982) (series)
Eva Pavlíková
Czechoslovakia
Best movies:
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
Všetko za národ (2011) (theatrical recording)
Statky zmätky (2009) (theatrical recording)
Marta Sládečková
Czechoslovakia
Best movies:
A čo ja, miláčik? (1986) (TV movie)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (TV movie)
Ujo Váňa (1998) (theatrical recording)
Szidi Tobias
Czechoslovakia
Best movies:
Gazdova krv (2014) (theatrical recording)
Jozef Mak (2021) (TV movie) - narrator
Díky za každé nové ráno (1994)
Zuzana Kronerová
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV movie)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Jaroslav Filip
Czechoslovakia
Best movies:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert) - a.f.
Izrafel (1978) (TV movie)
Albert (1985) (TV movie)
Stanislav Štepka
Slovak state
Best movies:
Vygumuj a napíš (1996) (theatrical recording)
Tata (2000) (theatrical recording)
Sitting on a Branch, Enjoying Myself (1989)
Katarína Kolníková
Czechoslovakia
Best movies:
Človečina (1973) (theatrical recording)
Ženské oddelenie (1991) (TV movie)
Quiet Happiness (1985)
Zuzana Mauréry
Czechoslovakia
Best movies:
Vygumuj a napíš (1996) (theatrical recording)
Tata (2000) (theatrical recording)
Ako som vstúpil do seba (1999) (theatrical recording)
Kamila Magálová
Czechoslovakia
Best movies:
Divadelná komédia (1994) (theatrical recording)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Chrobák v hlave (2014) (theatrical recording)
Marian Varga
Czechoslovakia
Best movies:
Autumn (Yet) Strong Love (2003)
Zostane to medzi nami (2004)
Pavol Hammel
Czechoslovakia
Best movies:
V slepých uličkách (2015) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
See You in Hell, Friends (1970)
Peter Šimun
Czechoslovakia
Best movies:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV movie)
Ženské oddelenie (1991) (TV movie)
Invalid (2023)