Directed by:
Petr SlavíkScreenplay:
Irena ObermannováCinematography:
Petr KoblovskýComposer:
Michal PavlíčekCast:
Radoslav Brzobohatý, Adam Mišík, Lenka Vlasáková, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Petr Lněnička, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Berenika Kohoutová (more)Episodes(16)
-
Hlas shůry (E01)
-
Táňa hledá práci (E02)
-
Děda Požár (E03)
-
Babička Josefína (E04)
-
Senior bazar (E05)
-
Rozárka jde na večeři (E06)
-
Miss Starý koleno (E07)
-
Závěť (E08)
-
Návrat ztraceného syna (E09)
-
Konkurz (E10)
-
Štěně (E11)
-
Rozárka s Trampem jedou na vandr (E12)
-
Výlet (E13)
-
V sedmém nebi (E14)
-
Podezření (E15)
-
Nebe je modrý a zlatý (E16)
Cast
Zdeněk Žák
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Braňo Holiček
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Oběti (1999) (series)
Pavel Kikinčuk
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Czech Century (2013) (series)
Oběti (1999) (series)
Petr Franěk
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Actor (2020) (series)
Alena Štréblová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Genius (2017) (series)
The Defender (2021) (series)
Kryštof Rímský
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
The Fury (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
Jana Bernášková
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Line (2017) (series)
Chlap (2022) (series)
Anna Kulovaná
Czechoslovakia
Best series:
Lost Gate (2012) (series)
Oběti (1999) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ivo Niederle
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Chalupáři (1975) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Jaromír Nosek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Marian Roden
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Jakub Stádník
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Život je ples (2012) (series)
Ulice (2005) (series)
Štěpán Krtička
Czech Republic
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ať žijí rytíři! (2010) (series)
Robert Nebřenský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Sense of Tumour (2024) (series)
Marie Drahokoupilová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Frankenstein's Aunt (1987) (series)
Haldy (1973) (series)
Petr Pelzer
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Barbora Mottlová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Extractors (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jiří Knot
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
The Scarlet Pimpernel (1999) (series)
Vanda Chaloupková
Czechoslovakia
Best series:
The Manor House (2014) (series)
Stylista (2018) (series)
Coffee & Cigarette (2017) (series)
Anna Suchánková
Czechoslovakia
Best series:
Život je ples (2012) (series)
Příkopy (2007) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)