Directed by:
Janusz ZaorskiCinematography:
Jacek ZygadłoComposer:
Adam SławińskiCast:
Jan Tadeusz Stanislawski, Roman Kosierkiewicz, Kazimiera Utrata, Roman Kłosowski, Bohdana Majda, Andrzej Zaorski, Wieslaw Drzewicz, Zdzisław Szymański, Bronislaw Pawlik, Grzegorz Warchol (more)Episodes(10)
-
Pęd do wiedzy (E01)
-
Łańcuch ludzi dobrej woli (E02)
-
Nadkwasota (E03)
-
Krakanie (E04)
-
Paraliż postępowy (E05)
-
Chamlet (E06)
-
Mokry władca rozumu (E07)
-
Ktoś (E08)
-
Epidemia (E09)
-
Śmiertelnie obrażeni (E10)
Cast
Jan Tadeusz Stanislawski
Soviet Union
Best series:
Plebania (2000) (series)
Roman Kosierkiewicz
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Janosik (1973) (series)
Kazimiera Utrata
Poland
Best series:
Anna Karenina (2000) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Klan (1997) (series)
Roman Kłosowski
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Czterej pancerni i pies (1966) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Bohdana Majda
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Andrzej Zaorski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Wieslaw Drzewicz
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Zdzisław Szymański
Russian Empire
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Samochodzik i Templariusze (1971) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Bronislaw Pawlik
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Grzegorz Warchol
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
High Water (2022) (series)
Juliusz Lubicz-Lisowski
Russian Empire
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Janosik (1973) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Józef Kalita
Poland
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Leonard Andrzejewski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Przygody Pana Michała (1969) (series)
Archiv des Todes (1980) (series)
Krzysztof Zaleski
Poland
Piotr Skarga
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jan Prochyra
Poland
Teresa Lipowska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Eugeniusz Priwieziencew
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Jadwiga Kuryluk
Russian Empire
Best series:
Archiv des Todes (1980) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Andrzej Piszczatowski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)