Comedy / Family
Czech Republic,
2016, 18 h 34 min
(Length: 15–24 min)
Cinematography:
Peter BeňaComposer:
Čeněk KavečkaCast:
Jitka Ježková, Richard Genzer, Jan Šťastný, Jiří Hána, Lucie Benešová, Ludmila Zábršová-Molínová, Marika Procházková, Petr Vacek, Daniel Kadlec (more)Episodes(64)
-
Striptýz (E01)
-
Bobův recept na úspěch (E02)
-
Mišák vs. Godzilla (E03)
-
Jindra home alone (E04)
-
Róza v nesnázích (E05)
-
Cesta do nitra Bobovy duše (E06)
-
Irské překvapení (E07)
-
Šikulové (E08)
-
Meta teta (E09)
-
Záhada zmizelé kašny (E10)
-
Bez šťávy (E11)
-
Malej Karlík (E12)
-
Boj o garáž (E13)
-
Bláznivá Róza (E14)
-
EET volá domů (E15)
-
Instantní úspěch (E16)
-
Mišákova zbraň (E17)
-
Rózina velká výzva (E18)
-
Bob kupuje džubox (E19)
-
Horečka páteční noci (E20)
-
Bína balí Rózu (E21)
-
Přijela k nám Godzilla (E22)
-
Učeň lásky (E23)
-
Khaki kauf (E24)
-
Špeky (E25)
-
Sex, lži a film (E26)
-
Mišák sázkařem (E27)
-
Včely uletěly (E28)
-
Sběratelská vášeň (E29)
-
Belka a zajíček (E30)
Cast
Iva Hüttnerová
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Oběti (1999) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Štepánka Fingerhutová
Czech Republic
Ladislav Županič
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Klára Tomanová
Czech Republic
Best series:
Dvojka na zabití (2021) (series)
Jedna rodina (2022) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Martin Matejka
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Fury (2016) (series)
Mathematics of Crime (2023) (series)
Petr Vydra
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Iveta (2022) (series)
Petr Vaněk
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Betka Stanková
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Arnošt Frauenberg
Czechoslovakia
Best series:
Pět mrtvých psů (2016) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Vojtěch Efler
Czechoslovakia
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Slunečná (2020) (series)
Lenka Šindelářová
Czechoslovakia
Best series:
Oběti (1999) (series)
The Ambulance (1984) (series)
O ztracené lásce (2002) (series)
Petr Jablonský
Czechoslovakia
Best series:
Pouť (2018) (series)
Kapitán Říp (2020) (series)
Kameňák (2019) (series)