Directed by:
Jiří BělkaScreenplay:
Jiří HubačCinematography:
Vladimír OpletalComposer:
Karel MarešCast:
Karel Hlušička, Gabriela Vránová, Vladimír Ráž, Milan Klásek, Ivan Vyskočil, Věra Kubánková, Karel Beníško, Milan Jedlička, Václav Švorc, Antonín Hardt, Jan Teplý st., Marie Málková, Otto Hradecký (more)Cast
Karel Hlušička
Czechoslovakia
Best movies:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
The Good Soldier Schweik (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
Gabriela Vránová
Slovak state
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
How to Get Dad Into Reform School (1978) (TV movie)
Vladimír Ráž
Czechoslovakia
Best movies:
Once Upon a Time, There Was a King... (1954)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Milan Klásek
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Dům na nebesích (1984) (theatrical recording)
Ivan Vyskočil
Czechoslovakia
Best movies:
Revizor (1971) (theatrical recording)
Forbidden Dreams (1986)
Muž v pozadí (1995) (series)
Věra Kubánková
Czechoslovakia
Best movies:
Fantastic Planet (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (theatrical recording)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Karel Beníško
Austria-Hungary
Best movies:
Půlpenny (1974) (TV movie)
The Respectable Ladies of Pardubice (1944)
Auntie's Fantasies (1941)
Milan Jedlička
Czechoslovakia
Best movies:
Long Live the Republic! (1965)
Břetislav a Jitka (1974) (TV movie)
Accused (1964)
Václav Švorc
Czechoslovakia
Best movies:
Poslední dopis (1973) (TV movie)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (theatrical recording)
Naši furianti (1971) (theatrical recording)
Antonín Hardt
Czechoslovakia
Best movies:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Major Case Squad (2014) (series)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Jan Teplý st.
Czechoslovakia
Best movies:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
The Ear (1970)
Muž v pozadí (1995) (series)
Marie Málková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Ball Lightning (1978)
Běsi (2008) (theatrical recording)
Otto Hradecký
Czechoslovakia
Best movies:
The Good Soldier Schweik (1956)
The Good Soldier Schweik 2: Beg to Report, Sir (1957)
Břetislav a Jitka (1974) (TV movie)
Evelyna Steimarová
Czechoslovakia
Best movies:
Kam slunce nechodí... (1971) (TV movie)
The Mysterious Castle in the Carpathians (1981)
The Petroleum Lamps (1971)
Josef Somr
Czechoslovakia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Ladislav Frej st.
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Muž v pozadí (1995) (series)
Signum Laudis (1980)
Miloš Rozhoň
Best movies:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Adela Has Not Had Her Supper Yet (1978)
Popel a hvězdy (1990) (TV movie)
Josef Kalena
Czechoslovakia
Best movies:
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (1976) (TV movie)
Muži jdou ve tmě (1975) (TV movie)
Chléb a písně (1971) (TV movie)
Jiří Havel
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Poslední dopis (1973) (TV movie)
Královský život otroka (1992) (TV movie)
Lokis (1986) (TV movie)
Gustav Nezval
Austria-Hungary
Best movies:
Mnoho povyku pro nic (1972) (theatrical recording)
Lakomec (1972) (theatrical recording)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)