Episodes(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Cast
Kateřina Kaira Hrachovcová
Czechoslovakia
Best series:
Prima sezona (1994) (series)
Single Man (2017) (series)
O ztracené lásce (2002) (series)
Karel Zima
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
Czech Century (2013) (series)
Berenika Suchánková
Best series:
Národní házená (2022) (series)
Odznak Vysočina (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Libor Bouček
Czechoslovakia
Ladislava Něrgešová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Vinaři (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Vlasta Peterková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Michal Gulyáš
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Yvetta Blanarovičová
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Kamila Špráchalová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Jarmila Vychodilová
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Totems (2022) (series)
Sever (2019) (series)
Milan Enčev
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Defender (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Petr Čtvrtníček
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Visitors (1983) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Jiří Maryško
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Martin Zahálka
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Libuše Švormová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Kukačky (2021) (series)
Jana Altmannová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
World under Head (2017) (series)
Radim Novák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Václav Rašilov
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Večery Analogonu (2002) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Zdeněk Mahdal
Czechoslovakia
Best series:
Three Kings (1998) (series) - narrator
Přísahám a slibuji (1990) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)