Episodes(80)
-
Šťastná myšlenka (S01E31)
-
První polibek je nejsladší (S01E32)
-
Štěstí ve spreji (S01E33)
-
Láska kvete v každém věku (S01E34)
-
Rodinná fotka (S01E35)
-
Smutná princezna (S01E36)
-
Čáp, vrány a dudlíky (S01E37)
-
Host do domu (S01E38)
-
Dědictví po tetičce (S01E39)
-
Reality show (S01E40)
-
Všechno, co jste chtěli vědět o sexu (S01E41)
-
Hoří, má panenko (S01E42)
-
Zloděj a veterinář (S01E43)
-
Rodinný klan (S01E44)
-
Klidné spaní (S01E45)
-
Bez brýlí se brýle špatně hledají (S01E46)
-
Přírůstek do rodiny (S01E47)
-
Táta bez sukní (S01E48)
-
Upír nebo král (S01E49)
-
Víno, ženy, zpěv (S01E50)
-
Každý svého štěstí strůjcem (S01E51)
-
Konečně šťastná (S01E52)
-
Klec nám spadla (S01E53)
-
Na koho se můžeš spolehnout (S01E54)
-
Hladový jako herec (S01E55)
-
Obranná reakce (S01E56)
-
Druhá šance (S01E57)
-
Tibetská harmonie duše (S01E58)
-
Klíč ke štěstí (S01E59)
-
Čau lásko (S01E60)
Cast
Tomáš Kořének
Best series:
The Line (2017) (series)
World under Head (2017) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Dáša Kouřilová
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jana Galinová
Czechoslovakia
Best series:
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Volga (2023) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Roman Vojtek
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Michal Kern
Czechoslovakia
Best series:
Případ Roubal (2021) (series)
Stylista (2018) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Petr Konáš
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Šéfka (2022) (series)
Dominick Benedikt
Czech Republic
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Duch (2022) (series)
Marie Renčová Kružíková
Czechoslovakia
Best series:
Sever (2019) (series)
Polda (2016) (series)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (series)
Pavel Řezníček
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Petr Vojnar
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Michal Zelenka
Czechoslovakia
Best series:
Genius (2017) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Martina Hudečková
Czechoslovakia
Best series:
Škola za školou (1981) (series)
Cirkus Humberto (1988) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Simona Postlerová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
Ladislav Frej st.
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Martin Hlubocký
Czech Republic
Josef Hervert
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Labyrint (2015) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Pavla Bečková
Czech Republic
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Anna Jiřina Daňhelová
Best series:
Polda (2016) (series)
Professor T. (2018) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Ernesto Čekan
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
1864 (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Petr Vondráček
Czechoslovakia
Best series:
Tribes of Europa (2021) (series)
The Manor House (2014) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)