Episodes(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Cast
Vilma Frantová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Gnome (2017) (series)
Václav Knop
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Petr Pěknic
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Olga Želenská-Drápalová
Czechoslovakia
Best series:
The Laws of the Wolf (2023) (series)
Linka (2019) (series)
Last Sacrifice (2023) (series)
Petr Halíček
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Labyrint (2015) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Visitors (1983) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Libuše Švormová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Kukačky (2021) (series)
Petr Burian
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jaroslav Synek
Best series:
Bohéma (2017) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Černá sanitka (2008) (series)
Václav Kopta
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
The Sleepers (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
Zbyšek Pantůček
Czechoslovakia
Best series:
Kosmix (2020) (series)
Atentát (2015) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Barbora Mottlová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Extractors (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Daniel Šváb
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Morning Glow (2022) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Marián Samek
Czechoslovakia
Best series:
Rats (2020) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Kristýna Zapletalová
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Josef Polášek
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Komediograf (2003) (series)
Eva Salvatore Burešová
Czech Republic
Best series:
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Specialisté (2017) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Martin Charvát
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Anna Kotlíková
Czech Republic
Best series:
Volga (2023) (series)
Maharal - Tajemství talismanu (2007) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Martin Davídek
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)