Cast
Josef Štefl
Czechoslovakia
Best movies:
Pěsti ve tmě (1986)
Šerif za mrežami (1965)
Jdi za zeleným světlem (1968) (TV movie)
Vlasta Fialová
Czechoslovakia
Best movies:
Lucerna (1967) (TV movie)
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Racek (1976) (theatrical recording)
František Vicena
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Poslední dopis (1973) (TV movie)
Hope (1963)
František Šlégr
Austria-Hungary
Best movies:
Rudolf Chromek
Austria-Hungary
Best movies:
The Tricky Game of Love (1971)
Poslední návrat (1982) (TV movie)
Svatby pana Voka (1970)
Josef Karlík
Czechoslovakia
Best movies:
How to Get Dad Into Reform School (1978) (TV movie)
Racek (1976) (theatrical recording)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Marie Pavlíková
Austria-Hungary
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Calamity (1980)
May Fairy Tale (1926)
Jarmila Lázničková
Austria-Hungary
Best movies:
Dívka s třemi velbloudy (1967)
Náš dědek Josef (1976)
Kaktus, bomba, letadlo (1969) (TV movie)
Arnošt Navrátil
Czechoslovakia
Best movies:
Invention for Destruction (1958)
Prokop Diviš (1977) (TV movie)
Jdi za zeleným světlem (1968) (TV movie)
Stanislav Hejný
Austria-Hungary
Best movies:
Jdi za zeleným světlem (1968) (TV movie)
Kaktus, bomba, letadlo (1969) (TV movie)
The Woman in White is Lost (1937)
Otakar Dadák
Czechoslovakia
Best movies:
Racek (1976) (theatrical recording)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (TV movie)
Štěpán Zemánek
Austria-Hungary
Best movies:
Witchhammer (1969)
Long Live the Republic! (1965)
Shame (1967)
Rudolf Leitner
Best movies:
Vítězný lid (1977)
Velké přání (1981)
Bohumil Smutný
Czechoslovakia
Best movies:
Muž, který stoupl v ceně (1967)
Portáši (1947)
Moudrý Engelbert (1968) (TV movie)
Miroslav Částek
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Passing Through a Thick Forest (1963)
Šťastný Jim (1969) (TV movie)
Helena Krtičková
Austria-Hungary
Best movies:
The Moon Over the River (1953)
From My Life (1955)
Kde řeky mají slunce (1961)