Czech Republic,
(2021–2022), 43 h 23 min
(Length: 55–67 min)
Episodes(42)
-
Jak se Vilda stal tátou (S03E31)
-
Vyčerpání (S03E32)
-
Kde budeme bydlet? (S03E33)
-
Irská láska (S03E34)
-
Zlatá horečka (S03E35)
-
Malá službička (S03E36)
-
Magnet na zoufalce (S03E37)
-
Svatební dilema (S03E38)
-
Jsem tvoje stáří (S03E39)
-
Pomocníci (S03E40)
-
Týna na umření (S03E41)
-
Jak vylepšit svatbu (S03E42)
Cast
Radim Novák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Lukáš Adam
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Coffee & Cigarette (2017) (series)
Vlasta Peterková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Eva Podzimková
Czechoslovakia
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
1864 (2014) (series)
Cosmic (2016) (series)
Filip Tomsa
Czechoslovakia
Best series:
Satan's Stratagem (2009) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Private Traps (2008) (series)
Sára Korbelová
Czech Republic
Best series:
The Same Sky (2017) (series)
#martyisdead (2019) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Milan Slepička
Czechoslovakia
Best series:
The Adventures of the Bee Teddies (1984) (series)
1864 (2014) (series)
Atlantic Crossing (2020) (series)
Patrik Vojtíšek
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Pan profesor (2021) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Lukáš Borik
Best series:
Chlap (2022) (series)
World on Fire (2019) (series)
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Tereza Sochorová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Malá velká liga (2023) (series)
Robert Stodůlka
Best series:
The Fury (2016) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Slunečná (2020) (series)
Vojtěch Vodochodský
Czech Republic
Best series:
The Defender (2021) (series)
Atlantic Crossing (2020) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Tereza Vodochodská
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)
Peter Pecha
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Dunaj, k vašim službám (2023) (series)
Slunečná (2020) (series)
Arnošt Proschek
Czechoslovakia
Best series:
Kamarádi (1969) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Lina Wagnerová
Best series:
Lost Gate (2012) (series)
Vytoč mého agenta (2024) (series)
Hraběnky (2007) (series)
Marek Svoboda
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Boží mlýny (2021) (series)
Vetřelci a lovci (2009) (series)
Ondřej Venclík
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Zdeněk Vencl
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Černí andělé (2001) (series)