Family
Poland,
(1998–1999), 34 h 51 min
(Length: 22–25 min)
Episodes(88)
-
Piękne plany (S03E01)
-
Zaproszenia (S03E02)
-
Zaproszenie do kina (S03E03)
-
Decyzja Weroniki (S03E04)
-
Przygotowania (S03E05)
-
Ślub (S03E06)
-
Podchody (S03E07)
-
Podstęp (S03E08)
-
Wstyd (S03E09)
-
Grzeszna miłość (S03E10)
-
Marita (S03E11)
-
Pożegnania (S03E12)
-
Interwencje (S03E13)
-
Poszukiwania (S03E14)
-
Wstrząs (S03E15)
-
Tarapaty (S03E16)
-
Raport (S03E17)
-
Trudny powrót (S03E18)
-
Ucieczka (S03E19)
-
Awans (S03E20)
-
Bomba (S03E21)
-
Inspekcja (S03E22)
-
Nowe kłopoty (S03E23)
-
Zagadka (S03E24)
-
Matka (S03E25)
-
Wywiad (S03E26)
-
Cywil (S03E27)
-
Decyzje serca (S03E28)
-
Decyzja (S03E29)
-
Listy (S03E30)
Cast
Paulina Młynarska
Poland
Ewa Ziętek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Archiv des Todes (1980) (series)
Jerzy Turek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Henryk Machalica
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Andrzej Nejman
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
1670 (2023) (series)
Lekarze (2012) (series)
Agnieszka Sitek
Poland
Best series:
The Hexer (2002) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Leszek Teleszyński
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Katarzyna Skarżanka
Poland
Best series:
The Border (2014) (series)
1983 (2018) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jan Jankowski
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Czas honoru (2008) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Masza Jatrowa
Best series:
Plebania (2000) (series)
Malgorzata Rozniatowska
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
The Decalogue (1989) (series)
1983 (2018) (series)
Jan Prosiński
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Renata Gabryjelska
Poland
Grzegorz Komendarek
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Liberator (2020) (series)
Spies of Warsaw (2013) (series)
Alina Janowska
Poland
Best series:
Samochodzik i Templariusze (1971) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Kazimierz Orzechowski
Poland
Joanna Orleanska
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Piotr Szwedes
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Ewa Woszczyńska
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Plebania (2000) (series)