Fairytale
Czechoslovakia,
1987, 41 min
Directed by:
Jiřina Pokorná-MakoszováCinematography:
Milan DostálComposer:
Pavel KrejčaCast:
Miloš Kopecký, Iva Janžurová, Jiří Lábus, Zuzana Bydžovská, Petr Nárožný, Josef Větrovec, Jana Paulová, Stanislav Hložek, Jaromír Petřík, Vlastimil Bedrna, Miroslav Masopust, Rudolf Vodrážka (more)Cast
Miloš Kopecký
Czechoslovakia
Best movies:
Semafor - Největší hity (2005) (video compilation)
Dům na nebesích (1984) (theatrical recording)
Once Upon a Time, There Was a King... (1954)
Iva Janžurová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Ikaros' Fall (1977) (TV movie)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Jiří Lábus
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
U Tlučhořů (2010) (theatrical recording)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Zuzana Bydžovská
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
Případ Platfus (1985) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Petr Nárožný
Czechoslovakia
Best movies:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (music video)
Give the Devil His Due (1984)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Josef Větrovec
Czechoslovakia
Best movies:
The Stolen Airship (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV movie)
Jana Paulová
Czechoslovakia
Best movies:
S Pydlou v zádech (1985) (theatrical recording)
Forbidden Dreams (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (theatrical recording)
Stanislav Hložek
Czechoslovakia
Best movies:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concert)
Plaváček (1986) (TV movie)
Jaromír Petřík
Czechoslovakia
Best movies:
Divine Ema (1979)
If a Thousand Clarinets (1964)
Poslední růže od Casanovy (1966)
Vlastimil Bedrna
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (theatrical recording)
Lemonade Joe (1964)
Miroslav Masopust
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
How to Drown Dr. Mracek, the Lawyer (1974)
Fantastic Planet (1973)
Muži jdou v tmě (1975) (TV movie)
Rudolf Vodrážka
Czechoslovakia
Best movies:
Ball Lightning (1978)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
The Chintamani Carpet and a Swindler (1964)
Svatopluk Mikeska
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Utopím si ho sám (1989) (TV movie)
Přísahám a slibuji (1990) (series)
Pot, lesk a potlesk (1989) (TV movie)
Nataša Baženová
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Haldy (1973) (series)
Skús ma objať (1991) (TV movie)