Directed by:
Evžen SokolovskýScreenplay:
Pavel ČírtekCinematography:
Václav MyslivecComposer:
Pavel BlatnýCast:
Vilém Besser, Ilja Prachař, Jiří Vala, Miriam Hynková, Pavla Severinová, Mojmír Maděrič, Ivana Nováčková, Olga Hegerová, Zbyněk Srba, Leopold Franc, Marcela Peňázová, Aleš Jarý, Jaromír Roštínský (more)Cast
Vilém Besser
Czechoslovakia
Best movies:
Cuckoo in a Dark Forest (1984)
That Instant, That While (1981)
The Secret of Steel City (1978)
Ilja Prachař
Czechoslovakia
Best movies:
The Cremator (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Jiří Vala
Czechoslovakia
Best movies:
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Miriam Hynková
Czechoslovakia
Best movies:
Případ Platfus (1985) (TV movie)
Egyptologové (1974) (TV movie)
Opory společnosti (1972) (TV movie)
Pavla Severinová
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
Hubert the Smart Boy (1984)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (TV movie)
Mojmír Maděrič
Czechoslovakia
Best movies:
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
Love Between the Raindrops (1979)
Murder in Polná (2016) (TV movie)
Ivana Nováčková
Czechoslovakia
Best movies:
Všichni musí být v pyžamu (1984)
Slečna se špatnou pověstí (1982) (TV movie)
Začátek dlouhého podzimu (1990)
Olga Hegerová
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Lumpacivagabundus (1970) (theatrical recording)
Stopy zločinu: Alibi jako řemen (1983) (TV movie)
Zbyněk Srba
Best movies:
Parcela 60, katastr Lukovice (1983) (TV movie)
Leopold Franc
Czechoslovakia
Best movies:
Okénko (1967) (TV movie)
A New Boy Started Today (1981)
Opustíš-li mne... (1978) (TV movie)
Marcela Peňázová
Czechoslovakia
Best movies:
Šťastlivec Sulla (1991) (TV movie)
Petr a Jan (1988) (TV movie)
Sestra Amáta (1989) (TV movie)
Aleš Jarý
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (TV movie)
Poslední návrat (1982) (TV movie)
Jaromír Roštínský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Javorová fujarka (1973) (TV movie)
Archimédův bod (1982) (TV movie)
Slané bonbóny (1985)
Zdeněk Junák
Czechoslovakia
Best movies:
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
Smrt Pavla I. (2008) (theatrical recording)
Lakomec (2020) (theatrical recording)
Martin Havelka
Czechoslovakia
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Rédl (2018) (series)
Miroslav Vladyka
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Run, Waiter, Run! (1980)
Oldřich Slavík
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Silent Pain (1990)
Man versus Ruin (1989)
Antonín Hardt
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Zdeněk Mucha
Czechoslovakia
Best movies:
The Elementary School (1991)
Rédl (2018) (series)
About Family Affairs Only (1990)
Pavel Zatloukal
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Stavrogin je ďábel (2005) (theatrical recording)
Koncert V... (1990) (theatrical recording)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (theatrical recording)