Directed by:
Karol L. ZacharCinematography:
Jozef HaklCast:
Elo Romančík, Eva Kristínová, Emília Vášáryová, Dušan Blaškovič, Viera Strnisková, Michal Dočolomanský, Beta Poničanová, Judita Ďurdiaková, Ladislav Chudík, Juraj Slezáček, Ivan Mistrík (more)Cast
Elo Romančík
Czechoslovakia
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Witchhammer (1969)
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Eva Kristínová
Czechoslovakia
Best movies:
Rysavá jalovica (1970) (TV movie)
Midnight Mass (1962)
Forty-Four Mutineers (1957)
Emília Vášáryová
Best movies:
Cosy Dens (1999)
Na skle maľované (1980) (TV movie)
The Copper Tower (1970)
Dušan Blaškovič
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Red Wine (1976) (TV movie)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Viera Strnisková
Czechoslovakia
Best movies:
Rysavá jalovica (1970) (TV movie)
The Copper Tower (1970)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Michal Dočolomanský
Slovak state
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Beta Poničanová
Austria-Hungary
Best movies:
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (TV movie)
Ženský zákon (1967) (TV movie)
Judita Ďurdiaková
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Pštrosí večierok (1969) (TV movie)
Ladislav Chudík
Czechoslovakia
Best movies:
Midnight Mass (1962)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
All My Loved Ones (1999)
Juraj Slezáček
Slovak state
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Divadelná komédia (1994) (theatrical recording)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Ivan Mistrík
Czechoslovakia
Best movies:
Higher Principle (1960)
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
The Copper Tower (1970)
Jozef Kroner
Czechoslovakia
Best movies:
The Shop on Main Street (1965)
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Rysavá jalovica (1970) (TV movie)
Oľga Adamčíková
Austria-Hungary
Best movies:
Death Is Called Engelchen (1963)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Midnight Mass (1962)
Dušan Jamrich
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Anna Javorková
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Adolf Eichmann (1988) (TV movie)
The Millennial Bee (1983)
Zuzana Cigánová
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Nepokojná láska (1975) (series)
Elena Latečková-Rampáková
Czechoslovakia
Best movies:
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Midnight Mass (1962)
Jánošík I., II. (1963)
Terézia Hurbanová-Kronerová
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
The Copper Tower (1970)
Red Wine (1976) (TV movie)
Eva Večerová
Czechoslovakia
Best movies:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV movie)
Nepokojná láska (1975) (series)
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)