Directed by:
Ľuba Vančová-VeleckáScreenplay:
Ľuba Vančová-VeleckáCinematography:
Jan MalířComposer:
Jiří StivínCast:
Marta Vančurová, Jiří Schmitzer, Jozef Adamovič, Miluše Šplechtová, František Výrostko, Jana Wagnerová, Mikuláš Onufrák, Štefan Figura, Ivan Giač, Rudolf Kraus, František Desset, Dušan Lenci (more)Cast
Marta Vančurová
Czechoslovakia
Best movies:
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Forbidden Dreams (1986)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Jiří Schmitzer
Czechoslovakia
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
My Sweet Little Village (1985)
The Snowdrop Festival (1983)
Jozef Adamovič
Slovak state
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Demeterovci (1976) (TV movie)
Miluše Šplechtová
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvou pánů (2000) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (theatrical recording)
František Výrostko
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvoch pánov (1991) (TV movie)
Gendúrovci (1994) (TV movie)
Reverend (1989) (TV movie)
Jana Wagnerová
Best movies:
Biela voči oblohe (1986) (TV movie)
Prstienky z kukučiny (1989) (TV movie)
Celý deň obchádzam panelák (1990) (TV movie)
Mikuláš Onufrák
Slovak state
Best movies:
Očovské pastorále (1973)
Zbožňovaná (1980) (TV movie)
Vláčik do stanice víťazstvo (1985) (TV movie)
Štefan Figura
Austria-Hungary
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Na skle maľované (1980) (TV movie)
The Millennial Bee (1983)
Ivan Giač
Slovak state
Best movies:
Zuzanka Hraškovie (1991) (TV movie)
Naši synovia (1975) (series)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Rudolf Kraus
Czechoslovakia
Best movies:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Svědek umírajícího času (1990)
Zypa Cupak (1976) (TV movie)
František Desset
Slovak state
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Sitting on a Branch, Enjoying Myself (1989)
Red Wine (1976) (TV movie)
Dušan Lenci
Slovak state
Best movies:
The Boxer and Death (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (TV movie)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (TV movie)
Michal Monček
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Sitting on a Branch, Enjoying Myself (1989)
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)
Rudolf Velický
Austria-Hungary
Best movies:
Portrét Doriana Graya (1969) (TV movie)
Forty-Four Mutineers (1957)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (TV movie)
Zuzana Fišárková
Czechoslovakia
Best movies:
Romeo, Juliet and Darkness (1959)
Cops and Robbers (2001) (series)
Morgiana (1972)
Erika Ozsda
Best movies:
The Princess (1983)
Feri's Gang (1998)
Prstienky z kukučiny (1989) (TV movie)
Vladimír Kratina
Czechoslovakia
Best movies:
Methanol (2018) (TV movie)
Brakýři (1983) (TV movie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Anton Šulík st.
Czechoslovakia
Best movies:
Sekal Has to Die (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (TV movie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Ján Gubala
Best movies:
Midnight Mass (1962)
Naši synovia (1975) (series)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Jiřina Jelenská
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Dobří holubi se vracejí (1988)