Directed by:
Ján Novák, Zdeněk Gawlik, Kamila Vondrová, Tomáš Kábele, Karel Čtveráček, Tomáš Váňa (more)Composer:
Jiří BuraCast:
Karel Richter, John Bok, Eva Jakoubková (a.f.), Petr Ulrych, Stanislav Zindulka, Eva Miláčková, Hana Ulrychová, Radka Dulíková, Jaromír Pleskot, Čestmír Řanda ml., Čestmír Řanda st., František Filip (more)Episodes(16)
-
O zelených očích Krásné paní (S08E01)
-
Kila hrajou (S08E02)
-
Mít štěstí na rendez-vous (S08E03)
-
Tiché kroky (S08E04)
-
O co tančil Ondrej Nepela (S08E05)
-
Návraty (S08E06)
-
Promovaní chalupáři (S08E07)
-
Sesazený král (S08E08)
-
Zapomenutá hvězda (S08E09)
-
Life Was Friendly, Sometimes Rough (S08E10)
-
Tři životy Jaroslavy Moserové (S08E11)
-
Chlap (S08E12)
-
Naška, slečna z dobré rodiny (S08E13)
-
Moudrý šašek (S08E14)
-
Postůj, okamžiku, jsi tak krásný... (S08E15)
-
Co bubáci a hastrmani netušili (S08E16)
Cast
Karel Richter
Czechoslovakia
Best series:
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Stopy života (2013) (series)
Příkopy (2007) (series)
John Bok
Czechoslovakia
Eva Jakoubková (a.f.)
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Petr Ulrych
Best series:
My holky z městečka (1985) (series)
Stanislav Zindulka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Eva Miláčková
Best series:
Zákony pohybu (1978) (series)
Hana Ulrychová
Czechoslovakia
Best series:
My holky z městečka (1985) (series)
Radka Dulíková
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Inženýrská odysea (1979) (series)
Jaromír Pleskot
Czechoslovakia
Best series:
Povstalecká história (1984) (series)
Čestmír Řanda ml.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Čestmír Řanda st.
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chalupáři (1975) (series)
František Filip
Czechoslovakia
Oldřich Velen
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Jozef Kroner
Czechoslovakia
Best series:
Shepherds Grazed Sheep (1973) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Bolek Polívka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Kancelář Blaník (2014) (series)
Frankenstein's Aunt (1987) (series)
Oldo Hlaváček
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (series)
A. C. Dupin zasahuje (1970) (series)
Juraj Jakubisko
Czechoslovakia
Best series:
Rodinná pouta (2004) (series)
Zuzana Kronerová
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Vivat Beňovský (1975) (series)
Vlasta Peterková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Oldřich Vlach
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)