Episodes(13)
-
Wybory serca (S08E01)
-
Bieg (S08E02)
-
Święta Rodzina (S08E03)
-
Trująca orchidea (S08E04)
-
Sklep z zabawkami (S08E05)
-
Tajemnica cmentarza (S08E06)
-
Pani sierżant (S08E07)
-
Fatalna diagnoza (S08E08)
-
Komediant (S08E09)
-
Artykuł (S08E10)
-
Sztuka dojrzewania (S08E11)
-
Czarna wdowa (S08E12)
-
Obrączka (S08E13)
Cast
Artur Żmijewski
Poland
Best series:
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
Kinga Preis
Poland
Best series:
Kruk (2018) (series)
The Pact (2015) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Michal Piela
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
1983 (2018) (series)
The Hexer (2002) (series)
Piotr Polk
Poland
Best series:
DNA (2019) (series)
Lekarze (2012) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Tamara Arciuch
Poland
Best series:
Żmijowisko (2019) (series)
Naznaczony (2009) (series)
The Crime (2014) (series)
Marta Honzatko
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Ewa Wencel
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Dariusz Wnuk
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Grzegorz Damięcki
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
The Border (2014) (series)
Adam Nawojczyk
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
High Water (2022) (series)
Katarzyna Burakowska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Aleksandra Górska
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Łukasz Lewandowski
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
High Water (2022) (series)
The Mire (2018) (series)
Rafal Cieszynski
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Signs (2018) (series)
The Crime (2014) (series)
Piotr Miazga
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
High Water (2022) (series)
Artur Pontek
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Ewa Złotowska
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Beata Chruścińska
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Arkadiusz Głogowski
Poland
Best series:
The Pact (2015) (series)
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Mateusz Kaczmarek
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)