Performers
Lucie Výborná
Czechoslovakia
Jaromír Bosák
Czechoslovakia
Best movies:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
The Taste of Death (1995)
Veronika Žilková
Czechoslovakia
Best movies:
Czech Soda (1998)
The Defender (2021) (series)
Deskový statek (2008) (theatrical recording)
Aleš Háma
Czechoslovakia
Best movies:
Operace Silver A (2007) (TV movie)
Periferie (1996) (TV movie)
Vůně vanilky (2001) (TV movie)
Marcela Augustová
Czechoslovakia
Best movies:
Lost Gate (2012) (series)
Emergency Situation (2022)
Páni Edisoni (1987)
Radoslav Brzobohatý
Czechoslovakia
Best movies:
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Lucerna (1967) (TV movie)
All My Compatriots (1968)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Czechoslovakia
Best movies:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Zakázaný člověk (2009) (TV movie)
Ivo Šmoldas
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Kolotoč (2007) (TV movie)
Nejlepší trapasy (2013) (series)
Karel Hynek
Best movies:
Delight (2013)
Musíme se sejít (2016)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (series)
Monika Absolonová
Czechoslovakia
Best movies:
Dracula (1996) (theatrical recording)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Malý princ (2018) (theatrical recording)
Dana Batulková
Czechoslovakia
Best movies:
Záhadná paní Savageová (1997) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Trampoty pana Humbla (1997) (TV movie)
Milan Šteindler
Czechoslovakia
Best movies:
My Sweet Little Village (1985)
Major Case Squad (2014) (series)
Czech Soda (1998)
František Ringo Čech
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Jitka Schneiderová
Czechoslovakia
Best movies:
Král Lear (2003) (theatrical recording)
Loners (2000)
Satan's Stratagem (2009) (series)
Pavel Zedníček
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Bratři Karamazovi (1981) (theatrical recording)
Silent Pain (1990)
Jana Boušková
Czechoslovakia
Best movies:
Rok na vsi (1995) (theatrical recording)
Kytice (2020) (theatrical recording)
The Girl on the Broomstick (1971)
Miloš Knor
Czechoslovakia
Best movies:
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (theatrical recording)
The Tour (2016)
Victoria Angel (2015)
Anna Polívková
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (theatrical recording)
Yvetta Blanarovičová
Czechoslovakia
Best movies:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Go Back to Your Grave! (1989)
Travis (1996) (TV movie)