Directed by:
Olga DabrowskáCinematography:
Tomáš KobolkaComposer:
Vojtěch LavičkaCast:
Jiří Dvořák, Klára Krejsová, Milan Šteindler, Nela Boudová, Lenka Andelová, Michal Bumbálek, Jiří Fero Burda, Michal Dalecký, Zdeněk Dvořák, Radim Fiala, Jiří Hájek, Pavlína Hájková, Václav Hanzl (more)Cast
Jiří Dvořák
Czechoslovakia
Best movies:
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
Brouk v hlavě (2020) (theatrical recording)
Zbojník (2023)
Klára Krejsová
Czechoslovakia
Best movies:
Zkrocení zlé ženy (2016) (theatrical recording)
Jednotka intenzivní lásky (2017) (theatrical recording)
Piknik (2014) (TV movie)
Milan Šteindler
Czechoslovakia
Best movies:
My Sweet Little Village (1985)
Major Case Squad (2014) (series)
Czech Soda (1998)
Nela Boudová
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Kolya (1996)
Muž v pozadí (1995) (series)
Lenka Andelová
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Volga (2023) (series)
Besídka 50 let Divadla SKLEP (2021) (theatrical recording)
Michal Bumbálek
Czechoslovakia
Best movies:
Stavrogin je ďábel (2005) (theatrical recording)
Je třeba zabít Sekala (2018) (theatrical recording)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (theatrical recording)
Jiří Fero Burda
Czechoslovakia
Best movies:
Mlýny (1994) (theatrical recording)
The Defender (2021) (series)
The Black Barons (1992)
Michal Dalecký
Czechoslovakia
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Protector (2009)
Zdeněk Dvořák
Czechoslovakia
Best movies:
Škola žen (2007) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Dark Blue World (2001)
Radim Fiala
Czechoslovakia
Best movies:
Stavrogin je ďábel (2005) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Dark Blue World (2001)
Jiří Hájek
Czechoslovakia
Best movies:
Doma u Hitlerů (2009) (theatrical recording)
Sebemilenec (2013) (TV movie)
Sněžný drak (2013) (TV movie)
Pavlína Hájková
Best movies:
Roznese tě na kopytech (2013) (TV movie)
Václav Hanzl
Czechoslovakia
Best movies:
Nineties (2022) (series)
Living Targets (2019) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Stanislava Havelková
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Definice lásky (2012) (TV movie)
The Messenger (2012)
Kateřina Jebavá
Czechoslovakia
Best movies:
Vyhnání Gerty Schnirch (2016) (theatrical recording)
Stavrogin je ďábel (2005) (theatrical recording)
One Life (2023)
Robert Mikluš
Czechoslovakia
Best movies:
Nineties (2022) (series)
Balada pro banditu (2012) (theatrical recording)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (theatrical recording)
Karel Mišurec
Czechoslovakia
Best movies:
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (TV movie)
Igor Ondříček
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Brouk v hlavě (1998) (theatrical recording)
Smrt Pavla I. (2008) (theatrical recording)
Gabriela Pyšná
Best movies:
Balada pro banditu (2012) (theatrical recording)
The Defender (2021) (series)
Naši furianti (2006) (theatrical recording)
Tomáš Slezák
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Roznese tě na kopytech (2013) (TV movie)