Performers
Oldřich Kaiser
Czechoslovakia
Best movies:
U Tlučhořů (2010) (theatrical recording)
Rozčarovaní (1982) (TV movie)
Přišel na večeři (1981) (theatrical recording)
Jiří Lábus
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
U Tlučhořů (2010) (theatrical recording)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Jiří Lír
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
The Cremator (1968)
Laďka Kozderková
Czechoslovakia
Best movies:
Love Between the Raindrops (1979)
Hubert the Smart Boy (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (TV movie)
Stella Zázvorková
Czechoslovakia
Best movies:
Cosy Dens (1999)
Těžká Barbora (1960) (theatrical recording)
Kolya (1996)
Josef Větrovec
Czechoslovakia
Best movies:
The Stolen Airship (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV movie)
Josef Bláha
Yugoslavia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Hana Zagorová
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concert)
Hitparáda 60. let (2008) (music video)
Dagmar Havlová
Czechoslovakia
Best movies:
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Noc pastýřů (1993) (TV movie)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV movie)
Luděk Kopřiva
Czechoslovakia
Best movies:
You Are a Widow, Sir (1970)
Signum Laudis (1980)
Zločin lorda Savila (1967) (TV movie)
Miloslav Šimek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert) - moderator
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Luděk Sobota
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
How to Get Dad Into Reform School (1978) (TV movie)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Helena Vondráčková
Czechoslovakia
Best movies:
The Tale of John and Mary (1980)
The Incredibly Sad Princess (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Jiří Korn
Czechoslovakia
Best movies:
Jesus Christ Superstar (2005) (theatrical recording)
Dracula (1996) (theatrical recording)
Mamzelle Nitouche (1977) (TV movie)
Josef Dvořák
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
S Pydlou v zádech (1985) (theatrical recording)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV movie)
Ivan Mládek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Blockbuster (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Yvetta Simonová
Czechoslovakia
Best movies:
Hitparáda 60. let (2008) (music video)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Milan Chladil
Czechoslovakia
Best movies:
Hitparáda 60. let (2008) (music video)
Tři krtci pod Prahou (1974) (TV movie)
Waldemar Matuška
Czechoslovakia
Best movies:
Semafor - Největší hity (2005) (video compilation)
Lemonade Joe (1964)
All My Compatriots (1968)
Olga Blechová-Matušková
Czechoslovakia
Best movies:
The Firemen's Ball (1967)
We'll Kick Up a Fuss Tomorrow, Darling... (1976)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (concert)