Episodes(34)
-
Velké stěhování (S04E01)
-
Deníky psané z lásky (S04E02)
-
Pomsta (S04E03)
-
Lázně plodnosti (S04E04)
-
Všechno vzhůru nohama (S04E05)
-
Staronová podezřelá (S04E06)
-
Jitrnicová odysea (S04E07)
-
Střelba naslepo (S04E08)
-
Prachy, pivo, polibek (S04E09)
-
Sázka na jistotu (S04E10)
-
Finty a fintičky (S04E11)
-
Ochočení chlapi (S04E12)
-
Utrápený květáček (S04E13)
-
Konec spokojeného žití? (S04E14)
-
Lázně v lázních (S04E15)
-
Snědený had! (S04E16)
-
Láska až do smrti (S04E17)
-
Nic není, jak vypadá! (S04E18)
-
Ucho jedna, ucho dvě! (S04E19)
-
Předzásnubní diamant! (S04E20)
-
Šťastný den! (S04E21)
-
Ne každému štěstí přeje (S04E22)
-
Mlátička a umělec (S04E23)
-
Sexbomby v Kuřeti (S04E24)
-
Dědictví (S04E25)
-
Čas odchodů (S04E26)
-
Velké usmiřování (S04E27)
-
Nečekaný polibek (S04E28)
-
Broněk v hodinkách! (S04E29)
-
To bude výbuch! (S04E30)
Cast
Kateřina Lojdová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Ďábel v Praze (1996) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Saša Rašilov nejml.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Labyrint (2015) (series)
Napoléon (2002) (series)
Barbora Jánová
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Labyrint (2015) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Vilma Cibulková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Ladislav Hampl
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
Michal Suchánek
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Line (2017) (series)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Visitors (1983) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Ondřej Pavelka
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Ernesto Čekan
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
1864 (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Karolína Lipowská
Best series:
Five Years (2022) (series)
Pan profesor (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Simona Babčáková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Regina Rázlová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Lenka Krobotová
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Cosmic (2016) (series)
Denisa Pfauserová
Czechoslovakia
Best series:
12 Monkeys (2015) (series)
Single Man (2017) (series)
Mordparta (2016) (series)
Richard Tesařík
Czechoslovakia
Best series:
Head over Heels (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Eva Decastelo
Czechoslovakia
Best series:
Children of Dune (2003) (series)
Oběti (1999) (series)
Stylista (2018) (series)
Dana Batulková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Oběti (1999) (series)
Eva Perkausová
Czech Republic
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
Znamení koně (2011) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Eva Leimbergerová
Czechoslovakia
Best series:
Mammon (2015) (series)
Krev zmizelého (2006) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Viet Anh Doan
Best series:
Dubbing Street (2018) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Špunti na cestě (2022) (series)