Cinematography:
Peter BeňaComposer:
Čeněk KavečkaCast:
Jitka Ježková, Richard Genzer, Jan Šťastný, Jiří Hána, Lucie Benešová, Ludmila Zábršová-Molínová, Marika Procházková, Petr Vacek, Daniel Kadlec (more)Episodes(64)
-
Karla mimo parametry (E31)
-
Na ostří jehly (E32)
-
Za lepší Jetelín (E33)
-
Prokoučovaný koučink (E34)
-
Vyrážka (E35)
-
Mišák padá vzhůru (E36)
-
Soudný den (E37)
-
Fofr rande (E38)
-
Bob maturuje (E39)
-
Záchranná mise (E40)
-
Mučedník módy (E41)
-
Střízlivý až na plech (E42)
-
Belka intelektuálka (E43)
-
Smrt mu sluší (E44)
-
Jindra (ne)má kamaráda (E45)
-
Pochváleno budiž pivo (E46)
-
Nejprospěšnější občan (E47)
-
Jobless, topless (E48)
-
Poznávací víkend (E49)
-
Důchodci a tygřík (E50)
-
Mišák a autíčko (E51)
-
Masakr (E52)
-
Ukradená identita (E53)
-
Bob vs. hygienik (E54)
-
Adéla hlavou rodiny (E55)
-
Svíčková vs svíčková (E56)
-
Jindra boří internety (E57)
-
Útěk z hospody (E58)
-
Antoš lihuprostý (E59)
-
Guru Míra (E60)
Cast
Jitka Ježková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Chlap (2022) (series)
Richard Genzer
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Polda (2016) (series)
Pouť (2018) (series)
Jan Šťastný
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Jiří Hána
Czechoslovakia
Best series:
Cosmic (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Lucie Benešová
Czechoslovakia
Best series:
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
Horákovi (2006) (series)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Visitors (1983) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Marika Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Monsters of the Shore (2019) (series)
Gnome (2017) (series)
Petr Vacek
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Saturnin (1994) (series)
Daniel Kadlec
Best series:
Match (2018) (series)
Iveta (2022) (series)
Tátové na tahu (2018) (series)
Anastasia Chocholatá
Czech Republic
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jakub Štěpán
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Rabies (2018) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Miluše Bittnerová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ivan Vodochodský
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Polda (2016) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Radek Bár
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Yvetta Blanarovičová
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Adéla Gondíková
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Škoda lásky (2013) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Michal Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Ladislav Hruška
Czechoslovakia
Best series:
Jetelín (2016) (series)
Dalimil Klapka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Saturnin (1994) (series)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Marek Němec
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)