Cast
Ivan Luťanský
Czechoslovakia
Best movies:
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Jako bychom se ani neznali (1982) (theatrical recording)
Tři spory (1981) (series)
Jarmila Švehlová
Czechoslovakia
Best movies:
All My Loved Ones (1999)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Lékaři (1988) (TV movie)
Břetislav Slováček
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Jiří Kvasnička
Czechoslovakia
Best movies:
Sen noci svatojánské (1973) (TV movie)
Noční jízda (1972) (TV movie)
Záhada zamčeného pokoje (1986) (TV movie)
Tomáš Töpfer
Czechoslovakia
Best movies:
Záhada (2011) (theatrical recording)
Blboun (2001) (theatrical recording)
Brouk v hlavě (2020) (theatrical recording)
Petr Svárovský
Czechoslovakia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Love Between the Raindrops (1979)
Pavel Havránek
Czechoslovakia
Best movies:
Run, Waiter, Run! (1980)
Tři spory (1981) (series)
Pražská 5 (1988)
Zdeněk Žák
Czechoslovakia
Best movies:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (theatrical recording)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Šťastlivec Sulla (1991) (TV movie)
Helena Friedrichová
Czechoslovakia
Best movies:
Rozčarovaní (1982) (TV movie)
Krvavá svatba (1987) (theatrical recording)
Smutek sluší Elektře (1991) (theatrical recording)
Vladimír Krška
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Dům na nebesích (1984) (theatrical recording)
Václav Stýblo
Czechoslovakia
Best movies:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
Bratranec Pons (1973) (TV movie)
Silvery Wind (1954)
František Hanus
Austria-Hungary
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Ikaros' Fall (1977) (TV movie)
Once Upon a Time, There Was a King... (1954)
Viktor Maurer
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
Men About Town (1969)
Karolina Slunéčková
Czechoslovakia
Best movies:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Lucerna (1967) (TV movie)
Přišel na večeři (1981) (theatrical recording)
Zdena Burdová
Czechoslovakia
Best movies:
Larks on a String (1969)
You Are a Widow, Sir (1970)
The Girl on the Broomstick (1971)
Jiří Hálek
Czechoslovakia
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
The Cremator (1968)
Revizor (1971) (theatrical recording)
Božena Böhmová
Czechoslovakia
Best movies:
Funeral Ceremonies (1969)
Jumping Over Puddles (1970)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Libuše Geprtová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Bratři Karamazovi (1981) (theatrical recording)
V zámku a podzámčí (1981) (TV movie)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
Božena Franková
Czechoslovakia
Best movies:
Jak přijít o život (1974) (TV movie)
Ráno budeme moudřejší (1977) (TV movie)
Královské usínání (1974) (TV movie)
Stanislava Bartošová
Czechoslovakia
Best movies:
Dům na nebesích (1984) (theatrical recording)
Run, Waiter, Run! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (theatrical recording)