Directed by:
František MudraScreenplay:
Emil VávrovskýCinematography:
Jaromír ZaoralComposer:
Vadim PetrovCast:
Luděk Munzar, Milena Asmanová, Jiří Máša, Alexandr Postler st., Svatopluk Matyáš, Ivo Kubečka, Josef Charvát, Petr Pelzer, Přemysl Matoušek, Arnošt Borovec, Tomáš Töpfer, Bohuslav Čáp, Václav Antoš (more)Cast
Luděk Munzar
Czechoslovakia
Best movies:
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Give the Devil His Due (1984) - narrator
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Milena Asmanová
Czechoslovakia
Best movies:
The Good Soldier Schweik (1956)
Kamenný řád (1975) (series)
Vincenz Priessnitz (1999)
Jiří Máša
Czechoslovakia
Best movies:
Ať hodí kamenem (1975) (TV movie)
Svítalo celou noc (1980)
Poslední mejdan (1984)
Alexandr Postler st.
Czechoslovakia
Best movies:
Higher Principle (1960)
Kamenný řád (1975) (series)
The Guard of Dynamite (1963)
Svatopluk Matyáš
Czechoslovakia
Best movies:
Riders in the Sky (1968)
All My Loved Ones (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Ivo Kubečka
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Burning Bush (2013) (TV movie)
Forgotten Light (1996)
Cops and Robbers (2001) (series)
Josef Charvát
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Haldy (1973) (series)
Virginity and Prison (1969)
Petr Pelzer
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Sluha dvou pánů (2000) (theatrical recording)
Sluha dvou pánů (2010) (theatrical recording)
Forbidden Dreams (1986)
Přemysl Matoušek
Czechoslovakia
Best movies:
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Arnošt Borovec
Czechoslovakia
Best movies:
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Tomáš Töpfer
Czechoslovakia
Best movies:
Záhada (2011) (theatrical recording)
Blboun (2001) (theatrical recording)
Brouk v hlavě (2020) (theatrical recording)
Bohuslav Čáp
Czechoslovakia
Best movies:
Královský život otroka (1992) (TV movie)
The Proud Princess (1952)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Václav Antoš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (series)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Bedřich Kolliner
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Kočár pro princeznu (1984) (TV movie)
Haldy (1973) (series)
Štěpánka Ranošová
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (TV movie)
Arrowsmith (1997) (series)
Naděžda Letenská
Czechoslovakia
Best movies:
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Arrowsmith (1997) (series)
Milan Šulc
Czechoslovakia
Best movies:
Shadows of a Hot Summer (1977)
Cops and Robbers (2001) (series)
Věčný tulák (1990) (TV movie)
Miroslav Rataj
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Dukla 61 (2018) (TV movie)
Doktor Faustus (2016) (theatrical recording)
Stanislav Malý
Czechoslovakia
Best movies:
Udělení milosti se zamítá (2002) (TV movie)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Arrowsmith (1997) (series)
Karel Bartoň
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV movie)
Koločava (2002) (theatrical recording)