Comedy / Family
Slovakia,
2019, 6 h 38 min
(Length: 45–55 min)
Directed by:
Tomáš JančoScreenplay:
Tomáš JančoCast:
Juraj Kemka, Ján Koleník, Marta Sládečková, Karol Čálik, Dominika Morávková, Emil Horváth ml., Jana Kvantiková, Peter Kadlečík, Charlott Ketrin Kollárová (more)Episodes(8)
-
Tunel (E01)
-
Letom Svetom (E02)
-
Zločin je tímový šport (E03)
-
Všetci milujú trdelníky (E04)
-
Veľký útek (E05)
-
Kamufláž (E06)
-
Horí! ...má panenko... (E07)
-
Komu sa nelení, tomu sa... (E08)
Cast
Juraj Kemka
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Čas nádejí (2024) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Ján Koleník
Czechoslovakia
Best series:
Za sklom (2016) (series)
Extractors (2023) (series)
Druhá šanca (2022) (series)
Marta Sládečková
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Chlapec a pes (1989) (series)
Karol Čálik
Slovak state
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Dominika Morávková
Czechoslovakia
Best series:
Čas nádejí (2024) (series)
Prokurátorka (2023) (series)
Výnimočná Nikol (2022) (series)
Emil Horváth ml.
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Czech Century (2013) (series)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
Jana Kvantiková
Slovakia
Best series:
The Tattooist of Auschwitz (2024) (series)
Červené pásky (2020) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Peter Kadlečík
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Za sklom (2016) (series)
Charlott Ketrin Kollárová
Slovakia
Best series:
Autoškola (2019) (series)
Bola raz jedna škola (2020) (series)
Danko Wolczko
Slovakia
Best series:
Autoškola (2019) (series)
Ján Alžbetkin
Best series:
Autoškola (2019) (series)
Horúca krv (2012) (series)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (series)
Dominik Budinský
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Svätý Max (2022) (series)
Rex (2017) (series)
Sväťo Malachovský
Czechoslovakia
Best series:
Nesmrteľní (2010) (series)
The Winner (2023) (series)
Mafstory (2006) (series)
Daniela Šencová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Som mama (2018) (series)
Nevinní (2011) (series)
Roman Luknár
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Hniezdo (2020) (series)
Czech Century (2013) (series)
Zuzana Martinková Znášiková
Best series:
Kavej: Z východu na západ (2019) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Delukse (2019) (series)
Samuel Šimko
Best series:
Za sklom (2016) (series)
Čas nádejí (2024) (series)
Pán profesor (2020) (series)