Russia,
(2000–2001), 11 h 58 min
(Length: 43–45 min)
Directed by:
Dmitriy ParmenovScreenplay:
Yuriy EpshteynComposer:
Sergey ShnurovCast:
Игорь Ботвин, Taras Bibich, Mariya Narutskaya, Natalya Burmistrova, Sergey Umanov, Sergey Kuznetsov, Ekaterina Kuzmichyova, Natalya Kutasova, Oleg Levakov, Khelga Filippova, Marina Zasukhina (more)Episodes(16)
-
Episode 1 (S01E01)
-
Episode 2 (S01E02)
-
Episode 3 (S01E03)
-
Episode 4 (S01E04)
-
Episode 5 (S01E05)
-
Episode 6 (S01E06)
-
Episode 7 (S01E07)
-
Episode 8 (S01E08)
-
Episode 9 (S01E09)
-
Episode 10 (S01E10)
-
Episode 11 (S01E11)
-
Episode 12 (S01E12)
-
Episode 13 (S01E13)
-
Episode 14 (S01E14)
-
Episode 15 (S01E15)
-
Episode 16 (S01E16)
Cast
Leandra Kudryashova
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Tatyana Tuzova
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Irina Tsvetkova
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Вадим Романов
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksandr Andreev
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Olga Pavlovets
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Two sides of Anna (2009) (series)
Polina Vorobyova
Soviet Union
Best series:
Catherine the Great (2015) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Aleksandr Baranov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sherlock Holmes (2013) (series)
Игорь Драка
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Aleksandr Ustinov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Aleksandr Ronis
Soviet Union
Best series:
Specnaz (2002) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Olga Belyavskaya
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Roman Ageev
Soviet Union
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Sparta (2016) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Sergey Shnurov
Soviet Union
Lyudmila Kurepova
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Bednaja Nasťa (2003) (series)
Vladimir Kosmidaylo
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Iosif Koshelevich
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Natalya Indeykina
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Dmitriy Glukhov
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)