Cinematography:
Peter BeňaComposer:
Čeněk KavečkaCast:
Jitka Ježková, Richard Genzer, Jan Šťastný, Jiří Hána, Lucie Benešová, Ludmila Zábršová-Molínová, Marika Procházková, Petr Vacek, Daniel Kadlec (more)Episodes(64)
-
Striptýz (E01)
-
Bobův recept na úspěch (E02)
-
Mišák vs. Godzilla (E03)
-
Jindra home alone (E04)
-
Róza v nesnázích (E05)
-
Cesta do nitra Bobovy duše (E06)
-
Irské překvapení (E07)
-
Šikulové (E08)
-
Meta teta (E09)
-
Záhada zmizelé kašny (E10)
-
Bez šťávy (E11)
-
Malej Karlík (E12)
-
Boj o garáž (E13)
-
Bláznivá Róza (E14)
-
EET volá domů (E15)
-
Instantní úspěch (E16)
-
Mišákova zbraň (E17)
-
Rózina velká výzva (E18)
-
Bob kupuje džubox (E19)
-
Horečka páteční noci (E20)
-
Bína balí Rózu (E21)
-
Přijela k nám Godzilla (E22)
-
Učeň lásky (E23)
-
Khaki kauf (E24)
-
Špeky (E25)
-
Sex, lži a film (E26)
-
Mišák sázkařem (E27)
-
Včely uletěly (E28)
-
Sběratelská vášeň (E29)
-
Belka a zajíček (E30)
Cast
Jitka Ježková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Chlap (2022) (series)
Richard Genzer
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Polda (2016) (series)
Pouť (2018) (series)
Jan Šťastný
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Jiří Hána
Czechoslovakia
Best series:
Cosmic (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Lucie Benešová
Czechoslovakia
Best series:
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (series)
Horákovi (2006) (series)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Visitors (1983) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Marika Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Monsters of the Shore (2019) (series)
Gnome (2017) (series)
Petr Vacek
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Saturnin (1994) (series)
Daniel Kadlec
Best series:
Match (2018) (series)
Iveta (2022) (series)
Tátové na tahu (2018) (series)
Anastasia Chocholatá
Czech Republic
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jakub Štěpán
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Rabies (2018) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Miluše Bittnerová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ivan Vodochodský
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Polda (2016) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Radek Bár
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Yvetta Blanarovičová
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Adéla Gondíková
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Škoda lásky (2013) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Michal Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Ladislav Hruška
Czechoslovakia
Best series:
Jetelín (2016) (series)
Dalimil Klapka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Saturnin (1994) (series)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Marek Němec
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)